Registrácia

UPOZORNENIE: V DŇOCH OD 22.7.2024 DO 11.8.2024 NEBUDE MOŽNÁ REGISTRÁCIA NOVÝCH ŽIADATEĽOV O PRIDELENIE UŽÍVATEĽSKÝCH PRÍSTUPOV Z DÔVODU ČERPANIA DOVOLENKY MIMO SR! Z bezpečnostných dôvodov nie je možný prístup do administrácie z iných štátov.

Vaše žiadosti budú teda preverené od 12.8.2024 chronologicky v tom poradí, v akom budú prijímané. Prosíme, neposielajte Vaše registrácie opakovane a majte strpenie. Hneď od 12.8. Vám po preverení vo výbore Vašej odborovej organizácie budú prístupy pridelené a doručené do Vami uvedených e-mailových schránok.

Ďakujeme za pochopenie!


Vaše členstvo bude preverené vo výbore Vami uvedenej odborovej organizácie v pracovných dňoch od 8. do 16. hodiny. Prosíme o strpenie, pretože závislí od doby nášho čakania na potvrdenie Vašou odborovou organizáciou. Čakanie sa môže predĺžiť aj v prípade dovolenky administrátora. Tento portál spravuje zamestnanec IOZ popri svojej práci.

 • Ak ste sa už niekedy registrovali, prišiel Vám e-mail o registrácii a TÁTO REGISTRÁCIA JE UŽ BEZPREDMETNÁ!
 • V prípade, že si len nepamätáte heslo alebo prihlasovacie meno, je potrebná obnova hesla kliknutím na „ZABUDLI STE HESLO?”
  Po kliknutí budete presmerovaní na obnovu hesla. Tu zadajte Vašu e-mailovú adresu a postupujte podľa pokynov. Po zmene hesla sa budete môcť prihlásiť.

  Vaše meno (povinné)

  Vaše priezvisko (povinné)

  Názov Vášho zamestnávateľa (povinné)

  Mesto Vášho zamestnávateľa (povinné)

  Meno a priezvisko predsedu odborov vo Vašej firme (povinné)

  Váš email (povinné)

  Som Vašim členom (povinné)

  Opíšte kód:

  captcha